Je ontvangt het deelcertificaat van Animatie indien je slaagt voor deze module.

In deze module leer je:
  • eenvoudige animaties uitwerken voor crossmediale producties. 
  • doelgroepgericht een esthetisch verantwoord ontwerp maken. 

Het accent ligt hoofdzakelijk op het toepassen van animaties op statisch beeldmateriaal. In deze module krijg je inzicht in de gangbare animatietechnieken en leer je de productie publiceren.

Voor deze module gebruik je het softwarepakket Adobe Creative Cloud. Je kan dit pakket aankopen via de website van Academic Software. Meld aan met je e-mailadres van de school om een licentie aan studententarief te kopen. Als je hulp nodig hebt, kan je terecht op de helpdesk van Academic Software.

Het aanbod voor schooljaar 2025 - 2026 kan je raadplegen vanaf 15 mei 2025.
Je kan inschrijven vanaf 2 juni 2025.
Schrijf je in voor de nieuwsbrief en blijf op de hoogte van ons nieuw aanbod.

Heb je een vraag?

Neem gerust contact op met ons!

Cursisten aan het woord

"Het systeem van Crescendo CVO is anders dan dat van de secundaire school. Je werkt de vakken per module af. Er wordt ook niet met punten gewerkt. Slaag je niet op één module, dan hoef je niet een heel jaar over te doen. Dit systeem ligt mij veel beter.”

Lees meer...

“De aanpak van Crescendo CVO was top. Je krijgt opdrachten en werkt in vrijheid aan je projecten. Er is ruimte voor vragen en leerkrachten helpen je. De zorgcoach luisterde en gaf raad. Geweldige ervaring.”

Lees meer...

“In vergelijking met mijn vroegere school voelde het hier rustiger. We zaten met een kleine groep. Je kon op je eigen tempo werken. Wat ik meeneem? Rust, vertrouwen in mijn kunnen en het besef dat ik iets gevonden heb dat bij mij past.”

Lees meer...