Alle opleidingen
Voor de cursist Crescendo CVO Contact Veelgestelde vragen Mijn CVO Inschrijven
Je ontvangt het deelcertificaat van Bakken in de opleiding Koken indien je slaagt voor deze module.

Je leert een assortiment hartig en zoet gebak en brood in verschillende varianten te bereiden zoals:

  • pizza's
  • quiches
  • biscuit
  • kerststol
  • koekjes

  • De module Basis koken al gevolgd hebben of kunnen aantonen dat je voldoende kookervaring hebt om in deze module in stappen.
    Wij raden onze cursisten aan hierbij het modeltraject te volgen.
  • Adviesniveau Nederlands: 2.2 behaald.

Naast het inschrijvingsgeld betaal je het ingrediëntengeld van € 180 voor de cursus in Mechelen en € 160 voor de cursus in Tervuren.

Gespreid betalen (in 2 schijven) is mogelijk.

Filter door het aanbod om jouw cursus te vinden.

Bakken (137189)
Van 17 september 2025 tot 10 juni 2026
Woensdagavond
€ 510.00

Campus Mechelen
Vaartdijk 86
2800 Mechelen

Bakken (139399)
Van 24 september 2025 tot 17 juni 2026
Woensdagavond
€ 510.00

Campus Mechelen
Vaartdijk 86
2800 Mechelen

Heb je een vraag?

Neem gerust contact op met ons!

Cursisten aan het woord

Crescendo CVO | Opleiding Koken| Getuigenis Marijke

Marijke

Koken

“In de kooklessen ontdek je nieuwe smaken en nieuwe technieken. Enkele dagen voor de les krijgen we het menu doorgestuurd: aperitief, hapjes, voorgerecht, hoofdschotel en dessert. Na het koken, bespreken wij onze creaties en genieten we samen van ons werk."

Lees meer...
Getuigenis cursist Crescendo CVO

Andries

Koken

“Onze leerkracht, Lutgarde, is de drijvende kracht in de keuken. Ze kan het zo gepassioneerd en smakelijk uitleggen, dat je er echt zin in krijgt, zelfs na een lange of lastige werkdag."

Lees meer...