“Ik ben gepassioneerd door cijfers en door fietsen. Via de opleiding fietshersteller bij Crescendo CVO heb ik mijn droomjob als fietshersteller te pakken. De wereld van het fietsen is helemaal mijn ding.”
“Als kind fascineerde het mij hoe de dingen logisch in elkaar zitten: ik demonteerde en monteerde fietsen. Dat was wat ik leuk vond, maar er professioneel mee bezig zijn zat er niet meteen in. Na jaren in de logistiek en boekhouding, zocht ik meer actie. De stap naar de opleiding fietshersteller was voor mij een logische keuze.”
“Bij Crescendo CVO heb ik veel geleerd van Jan Galle. Als ervaren fietsenmaker, weet hij precies hoe hij zijn kennis moet overbrengen. Zijn lessen gaan niet alleen over de techniek, maar zijn vooral erg praktisch. Hij neemt de tijd om dingen uit te leggen en zorgde ervoor dat we in zeven weken veel leerden. Ik bewonder het gemak waarmee hij problemen oplost en de passie waarmee hij lesgeeft. Dat heeft mij ook geïnspireerd. Het contact met Jan en de goede sfeer in de groep maakten de cursus een topervaring. Zeker een aanrader.”
Het is nu officieel: de inschrijvingsgelden dalen opnieuw.
Vanaf maandag 1 juni kan je je inschrijven aan het verminderde tarief van slechts €2,25 per lesuur (in plaats van €4).
Het ideale moment dus om (opnieuw) te starten met Frans of Engels.
👉 Let op: de meeste cursussen Frans en Engels worden voortaan aangeboden als jaarcursus en niet langer als semestercursus.
👉 De cursussen Spaans en Italiaans blijven ongewijzigd aan €4 per lesuur en worden daarom nog steeds als semestercursus aangeboden.