Onze scholengroep GO! publiceerde een uitgebreid artikel over School & ouders, het innovatieve project van Crescendo CVO waarbij anderstalige ouders Nederlandse les volgen op de school van hun kinderen.
In het artikel vertellen directeur Marleen Mast en talenbeleidscoördinator Frank Delaere hoe het project ontstond vanuit een concrete vraag van basisscholen. Door de lessen naar de schoolomgeving te brengen, verlaagt Crescendo CVO de drempel om Nederlands te leren en versterkt het tegelijk de samenwerking tussen ouders, kinderen en school.
Het project loopt intussen in verschillende basisscholen in Mechelen, Zaventem, Tervuren en Hoeilaart en krijgt ook internationaal aandacht.
Benieuwd naar het volledige verhaal? Lees het artikel op de website van onze scholengroep.
Het is nu officieel: de inschrijvingsgelden dalen opnieuw.
Vanaf maandag 1 juni kan je je inschrijven aan het verminderde tarief van slechts €2,25 per lesuur (in plaats van €4).
Het ideale moment dus om (opnieuw) te starten met Frans of Engels.
š Let op: de meeste cursussen Frans en Engels worden voortaan aangeboden als jaarcursus en niet langer als semestercursus.
š De cursussen Spaans en Italiaans blijven ongewijzigd aan €4 per lesuur en worden daarom nog steeds als semestercursus aangeboden.