Alle opleidingen
Voor de cursist Contact Veelgestelde vragen Mijn CVO Inschrijven

Polyvalent administratief medewerker

Het certificaat van deze beroepsopleiding geeft in combinatie met een certificaat Aanvullende algemene vorming AAV een diploma secundair onderwijs.

Met een diploma secundair onderwijs vergroot je je kansen op de arbeidsmarkt en kan je ook overstappen naar het hoger onderwijs.

Om je voor een beroepsopleiding in te schrijven moet je 16 jaar zijn of je bent 15 jaar en volgde minstens twee jaar van het secundair onderwijs.

Heb je interesse? Kom naar een van onze infomomenten en krijg alle informatie over hoe je jouw diploma secundair kunt behalen.

Op de website vind je hier alvast veel info over.

Cursisten aan het woord

"Dankzij Crescendo CVO heb ik mijn motivatie teruggevonden. Ik kijk opnieuw vooruit. Na mijn diploma wil ik graag verder studeren, misschien in een administratieve richting aan de hogeschool. Dat ik die toekomst opnieuw zie, heb ik te danken aan deze tweede kans."

Lees meer...
Kalender
Meer info over de prijs
  • Inschrijvingsgeld: *

Er zijn geen extra kosten, tenzij anders vermeld op de webpagina van jouw cursus.

* De cursusprijzen zijn aangepast volgens de beslissing van de Vlaamse Regering op 23 mei 2025. Meer info: https://crescendo-cvo.be/nl/inschrijven/tarieven

Inschrijven op de wachtlijst

Voornaam *
Achternaam *
E-mailadres *
Telefoonnummer *