Alle opleidingen
Voor de cursist Crescendo CVO Contact Veelgestelde vragen Mijn CVO Inschrijven

English Tea Topics 2

Dit is een open module op het niveau van Effectiveness in de opleiding Engels. Je ontvangt een deelcertificaatsupplement indien je slaagt voor deze module.

Deze cursus Engels voor gevorderden richt zich op het verbeteren van je spreekvaardigheid. Ben je klaar voor het laatste nieuws en interessante gesprekken? Laten we samen onze tanden zetten in de nieuwsfeiten van de week!


Deze cursus is ontworpen om je te voorzien van het zelfvertrouwen en de vlotheid die je nodig hebt om jezelf goed te kunnen uitdrukken in verschillende contexten. Onder leiding van een ervaren instructeur die als moderator en gids zal optreden, voer je levendige discussies en debatten over de feiten van de week, de brede actualiteit en actuele onderwerpen , bepaald door jou en je medestudenten.

De module Engels 7 al gevolgd hebben of door middel van een instapproef bewijzen dat je de basiscompetenties al beheerst.

Er zijn op dit moment geen lessen gepland voor deze cursus.
Schrijf je in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van toekomstige startdata.

Heb je een vraag?

Neem gerust contact op met ons!